0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
بونوس های ویژه
پشتیبانی
راهنما
Italy
Serie A
SSC Napoli
-
-
FC Torino
inprogress
۲۳:۰۰
Genoa Cfc
۲
۱
SS Lazio Roma
Finished
۱۷:۳۰
Spal 2013
۱
۴
ACF Fiorentina
Finished
۱۵:۰۰
Udinese Calcio
۱
۰
AC Chievo Verona
Finished
۱۷:۳۰
Empoli FC
۳
۰
US Sassuolo Calcio
Finished
۱۷:۳۰
Inter Milano
۲
۱
UC Sampdoria
Finished
۲۰:۳۰
France
Ligue 1
AS Saint Etienne
-
-
Paris Saint Germain
inprogress
۲۳:۳۰
Lille Losc
۰
۰
HSC Montpellier
Finished
۱۷:۳۰
SM Caen
۰
۰
Racing Strasbourg
Finished
۱۷:۳۰
FC Girondins Bordeaux
۲
۱
FC Toulouse
Finished
۱۷:۳۰
Stade De Reims
۲
۰
FC Stade Rennes
Finished
۱۹:۳۰
Spain
LaLiga
Real Madrid
۱
۲
Girona CF
Finished
۱۴:۳۰
CF Villarreal
۳
۰
FC Sevilla
Finished
۲۱:۰۰
Real Betis Balompie
-
-
Deportivo Alaves Sad
inprogress
۲۳:۱۵
CF Valencia
۰
۰
RCD Espanyol Barcelona
Finished
۱۸:۴۵
Germany
Bundesliga
Bayer 04 Leverkusen
۲
۰
Fortuna Dusseldorf
Finished
۲۰:۳۰
Eintracht Frankfurt
۱
۱
Borussia Monchengladbach
Finished
۱۸:۰۰
Croatia
1. HNL
GNK Dinamo Zagreb
۳
۰
NK Slaven
Finished
۲۰:۰۰
NK Osijek
۱
۰
NK Istra 1961
Finished
۱۷:۳۰
Portugal
Primeira Liga
FC Porto
۲
۰
Vitoria Setubal
Finished
۰۰:۰۰
Sporting CP
-
-
Sporting Braga
inprogress
۲۳:۳۰
CF Belenenses
۰
۱
CS Maritimo Madeira
Finished
۱۸:۳۰
GD Chaves
۱
۱
Boavista FC
Finished
۲۱:۰۰
Moreirense FC
۲
۰
CD Tondela
Finished
۱۸:۳۰
Egypt
Premier League
Al-Zamalek
۲
۱
Enppi Club
Finished
۱۹:۳۰
Sweden
Svenska Cup, Group 3
Malmo FF
۳
۲
Degerfors IF
Finished
۱۷:۳۰
Falkenbergs FF
۱
۲
Osters IF
Finished
۱۷:۳۰
Switzerland
Super League
BSC Young Boys
۲
۰
FC Zurich
Finished
۱۸:۳۰
FC Basel 1893
۱
۰
FC Sion
Finished
۱۸:۳۰
Grasshopper Club Zurich
۰
۱
Neuchatel Xamax Fcs
Finished
۱۸:۳۰
Turkey
Super Lig
Kasimpasa
۱
۴
Galatasaray
Finished
۱۹:۳۰
Trabzonspor
۰
۲
Alanyaspor
Finished
۱۶:۳۰
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
۴
۲
Sivasspor
Finished
۱۴:۰۰
Kayserispor
۲
۱
Goztepe SK
Finished
۱۶:۳۰
Iran
Pro League
ZOB Ahan Isfahan FC
-
-
Saipa FC
Cancelled
۱۶:۰۰
Foolad Khuzestan FC
۱
۰
Naft Masjed Soleyman FC
Finished
۱۵:۰۰
Foolad Khuzestan FC
-
-
Sanat Naft Abadan FC
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
Australia
A-League
Sydney FC
۱
۱
Central Coast Mariners FC
Finished
۰۹:۳۰
Netherlands
Eredivisie
FC Groningen
۱
۰
Feyenoord Rotterdam
Finished
۱۷:۰۰
Ajax Amsterdam
۵
۰
NAC Breda
Finished
۱۴:۴۵
De Graafschap
۰
۱
FC Utrecht
Finished
۱۹:۱۵
Excelsior Rotterdam
۲
۱
FC Emmen
Finished
۱۷:۰۰
Sweden
Svenska Cup, Group 7
Djurgardens IF
۲
۱
IK Frej
Finished
۱۷:۳۰
Hassleholms IF
۱
۵
Elfsborg IF
Finished
۱۷:۳۰
Poland
Ekstraklasa
Legia Warszawa
۰
۲
KS Cracovia
Finished
۲۰:۳۰
Kghm Zaglebie Lubin
۳
۰
Miedz Legnica
Finished
۱۸:۰۰
Austria
OFB Cup
SC Wiener Neustadt
۱
۲
FC Salzburg
Finished
۱۷:۳۰
SK Rapid Wien
۵
۲
TSV Hartberg
Finished
۱۹:۴۵
Scotland
Premiership
Kilmarnock FC
۰
۱
Celtic Glasgow
Finished
۱۹:۳۰
Motherwell FC
۲
۱
Heart of Midlothian
Finished
۱۵:۴۵
Denmark
Superligaen
Randers FC
۰
۲
FC Copenhagen
Finished
۱۸:۳۰
AC Horsens
۳
۰
Vendsyssel FF
Finished
۱۴:۳۰
Esbjerg FB
۲
۱
Broendby IF
Finished
۲۰:۳۰
Odense Boldklub
۱
۰
Vejle BK
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie C, Girone C
Calcio Catania
۲
۱
Paganese Calcio 1926
Finished
۱۷:۰۰
Sicula Leonzio
۲
۰
US Vibonese Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Cavese 1919
۱
۱
AS Viterbese Castrense
Finished
۱۷:۰۰
SS Monopoli 1966
۰
۰
SS Juve Stabia
Finished
۱۹:۰۰
Virtus Francavilla Calcio
۱
۰
Urbs Reggina 1914
Finished
۱۹:۰۰
AS Bisceglie
۲
۱
Rende Calcio 1968
Finished
۱۹:۰۰
Potenza Calcio
۲
۰
Siracusa Calcio
Finished
۱۹:۰۰
Casertana FC
-
-
Matera Calcio
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
England
FA Cup
Doncaster Rovers
۰
۲
Crystal Palace
Finished
۱۹:۳۰
Bristol City
۰
۱
Wolverhampton Wanderers
Finished
۱۶:۳۰
Swansea City
۴
۱
Brentford FC
Finished
۱۹:۳۰
Azerbaijan
Premier League
Qarabag FK
۲
۱
FK Gabala
Finished
۱۷:۰۰
Sabayil
۱
۰
Sabah
Finished
۱۴:۳۰
Bolivia
Division Profesional, Apertura
San Jose Oruro
-
-
Club Bamin Real Potosi
inprogress
۲۲:۳۰
CA Nacional Potosi
-
-
Royal Pari Sion
inprogress
۲۲:۳۰
Greece
Super League
Olympiacos Piraeus
۴
۱
AEK Athens
Finished
۲۱:۰۰
Aris Thessaloniki
۱
۱
Panionios
Finished
۱۹:۳۰
APO Levadeiakos FC
۱
۰
Panaitolikos
Finished
۱۸:۴۵
AE Larissa FC
۱
۱
AO Xanthi FC
Finished
۱۶:۳۰
Italy
Serie B
Spezia Calcio
-
-
Hellas Verona
inprogress
۲۳:۳۰
US Lecce
۳
۲
AS Livorno
Finished
۱۷:۳۰
Cosenza Calcio
۲
۰
US Cremonese
Finished
۱۷:۳۰
Spain
LaLiga 2
Las Palmas UD
-
-
Sporting Gijon
inprogress
۲۳:۰۰
RCD Mallorca
۳
۰
CD Lugo
Finished
۱۴:۳۰
CF Rayo Majadahonda
۰
۱
Malaga CF
Finished
۲۰:۳۰
Numancia CD
۱
۱
CA Osasuna
Finished
۱۸:۳۰
CF Reus Deportiu
-
-
UD Almeria
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Turkey Amateur
U21 1. Lig
Osmanlispor FK
۲
۲
Kardemir Karabukspor
Finished
۱۳:۰۰
Adanaspor
-
-
Istanbulspor AS
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
Belgium
First Division A
Royal Antwerp FC
۰
۱
RSC Anderlecht
Finished
۲۰:۳۰
Royal Mouscron-Peruwelz
-
-
Cercle Brugge
inprogress
۲۲:۳۰
Club Brugge
۳
۱
KRC Genk
Finished
۱۷:۰۰
Argentina
Superliga
Gimnasia Y Esgrima La Plata
۰
۱
Defensa Y Justicia
Finished
۰۱:۵۰
Club Atletico Patronato Parana
۰
۰
CA Aldosivi
Finished
۰۱:۵۰
Club Atletico Rosario Central
-
-
CA Tigre
inprogress
۲۳:۴۰
San Martin De San Juan
۱
۱
CA Independiente
Finished
۰۴:۰۰
CA Talleres De Cordoba
-
-
CA Huracan
inprogress
۲۳:۴۰
Romania
Liga 1
FC Dinamo Bucuresti 1948
۱
۲
FC Botosani
Finished
۲۱:۳۰
CS Gaz Metan Medias
۰
۱
ACS Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
Finished
۱۹:۰۰
FC Voluntari
۰
۰
AFC Dunarea 2005 Calarasi
Finished
۱۶:۳۰
Mexico
Primera Division, Clausura
Pumas Unam
۱
۰
CF America
Finished
۲۱:۳۰
Cruz Azul
۱
۲
Club Santos Laguna
Finished
۰۲:۳۰
Guadalajara Chivas
۳
۰
Atlas FC
Finished
۰۶:۳۰
Tigres Uanl
۳
۲
Necaxa
Finished
۰۴:۳۰
Club Leon
۳
۰
Deportivo Toluca FC
Finished
۰۴:۳۰
Israel
Premier League
Maccabi Haifa FC
-
-
Hapoel Hadera
Finished
۲۲:۰۰
Maccabi Petah Tikva FC
۱
۴
Maccabi Netanya FC
Finished
۲۰:۳۰
Ecuador
Serie A
CSD Macara
۰
۰
Barcelona SC
Finished
۰۴:۰۰
CD Universidad Catolica
۰
۰
LDU Quito
Finished
۰۱:۴۵
Mushuc Runa SC
-
-
Deportivo Cuenca
inprogress
۲۲:۳۰
Bulgaria
First Professional League
PFC Levski Sofia
۱
۱
PFC Lokomotiv Plovdiv
Finished
۱۹:۰۰
FC Etar Veliko Tarnovo
۳
۰
FC Dunav Ruse
Finished
۱۴:۰۰
FK Septemvri Sofia
۱
۰
PFK Beroe Stara Zagora
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Paulista, Serie A1
Ferroviaria
-
-
SE Palmeiras SP
inprogress
۲۳:۳۰
Gremio Novorizontino
۰
۰
AA Ponte Preta SP
Finished
۰۲:۳۰
Czech Republic
1. Liga
FK Jablonec
۲
۲
SFC Opava
Finished
۱۷:۳۰
FC Viktoria Plzen
۲
۰
SK Slavia Prague
Finished
۱۹:۳۰
Cyprus
1st Division
AEL Limassol
۳
۲
NEA Salamina Famagusta
Finished
۱۸:۳۰
Doxa Katokopias
۱
۱
Ermis Aradippou
Finished
۱۹:۳۰
Anorthosis Famagusta
۰
۰
AC Omonia Nicosia
Finished
۱۷:۳۰
Mexico
Liga Premier
Celaya FC
-
-
Deportivo Cafessa
Finished
۲۱:۳۰
CD Cuautla
۱
۰
Deportivo Gladiadores FC
Finished
۰۰:۳۰
Irapuato
۳
۰
Real Zamora
Finished
۰۴:۳۰
Portugal
Segunda Liga
Sporting Covilha
۳
۰
FC Pacos Ferreira
Finished
۱۴:۴۵
Leixoes SC
۲
۱
Vitoria Guimaraes B
Finished
۲۰:۳۰
FC Porto B
۱
۱
Uniao Desportiva Oliveirense
Finished
۱۸:۳۰
Academica De Coimbra
۱
۰
Sporting Farense
Finished
۱۸:۳۰
CD Mafra
۱
۱
Estoril Praia
Finished
۱۸:۳۰
Sporting Braga B
۰
۲
FC Arouca
Finished
۱۸:۳۰
Chile
Primera Division
Universidad De Chile
۱
۱
Cobresal
Finished
۰۱:۰۰
Universidad De Concepcion
۰
۰
Everton De Vina Del Mar
Finished
۰۳:۳۰
Huachipato
۲
۱
CD O'Higgins
Finished
۱۸:۳۰
Paraguay
Primera Division, Apertura
San Lorenzo
۲
۰
Deportivo Santani
Finished
۰۱:۱۵
Club River Plate Asuncion
۱
۱
Libertad Asuncion
Finished
۰۳:۱۵
Brazil
Catarinense, Serie A
Avai FC SC
-
-
Brusque SC
inprogress
۲۳:۳۰
Joinville SC
-
-
Criciuma SC
inprogress
۲۳:۳۰
Germany
2. Bundesliga
Holstein Kiel
۲
۲
SpVgg Greuther Furth
Finished
۱۶:۰۰
SG Dynamo Dresden
۰
۰
SSV Jahn Regensburg
Finished
۱۶:۰۰
DSC Arminia Bielefeld
۱
۳
1. FC Magdeburg
Finished
۱۶:۰۰
Colombia
Primera A, Apertura
AD Pasto
-
-
Jaguares FC
inprogress
۲۲:۳۰
CD Alianza Petrolera
۱
۱
CD Once Caldas
Finished
۰۲:۰۰
Club Deportivo Junior FC
۱
۱
Rionegro Aguilas
Finished
۰۴:۱۵
America De Cali
۳
۰
Independiente Medellin
Finished
۰۱:۳۰
Argentina
Primera B Nacional
Atletico De Rafaela
۰
۰
Arsenal De Sarandi
Finished
۰۲:۰۰
Club Almagro
-
-
Gimnasia Y Esgrima Mendoza
inprogress
۲۳:۳۰
CA Sarmiento
۱
۰
Mitre Santiago Del Estero
Finished
۰۱:۳۵
Guillermo Brown
-
-
Gimnasia Y Esgrima Jujuy
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Finland
U20 SM
Atlantis FC
-
-
PK-35 Vantaa
Finished
۲۱:۴۵
International Youth
U22 AFF Championship
Vietnam
۲
۱
Philippines
Finished
۱۲:۰۰
Turkey Amateur
U21 Super Lig
Kasimpasa
۲
۳
Galatasaray
Finished
۱۲:۳۰
Trabzonspor
۱
۲
Alanyaspor
Finished
۱۲:۳۰
Kayserispor
-
-
Fenerbahce
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
Brazil
Mineiro, Modulo I
CA Mineiro MG
۲
۰
Tupi MG
Finished
۰۰:۳۰
America Mineiro MG
-
-
Cruzeiro EC MG
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Caldense MG
۲
۱
BOA EC MG
Finished
۱۷:۳۰
CA Patrocinense MG
-
-
Guarani MG
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Venezuela
Primera Division, Apertura
Estudiantes De Caracas
-
-
Lala FC
inprogress
۲۲:۳۰
Mineros De Guayana
-
-
Deportivo Lara
inprogress
۲۳:۳۰
Trujillanos FC
-
-
Metropolitanos FC
inprogress
۲۳:۳۰
Atletico Venezuela
-
-
Deportivo La Guaira
inprogress
۲۳:۰۰
Guatemala
Liga Nacional, Clausura
CSD Municipal
۰
۰
CD Chiantla
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Guastatoya
۱
۰
Deportivo Siquinala
Finished
۰۱:۳۰
CSD Coban Imperial
۱
۰
CSD Comunicaciones
Finished
۰۲:۳۰
Antigua Gfc
۱
۲
Deportivo Malacateco
Finished
۲۱:۰۰
CD Petapa
-
-
Deportivo Sanarate
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Uruguay
Primera Division, Apertura
Montevideo Wanderers
۱
۱
CA River Plate
Finished
۰۲:۰۰
Boston River
-
-
Plaza Colonia
inprogress
۲۳:۳۰
Cerro Largo FC
-
-
Danubio FC
inprogress
۲۳:۳۰
Racing Club Montevideo
-
-
CA Cerro
inprogress
۲۳:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games
Paide Linnameeskond III
-
-
FCI Tallinn
Finished
۲۲:۰۰
Cd Nuevo San Sebastian
۲
۲
Ad Espartano
Finished
۰۰:۳۰
Buriram United FC
۱
۱
Nakhon Ratchasima FC
Finished
۱۴:۳۰
FK IM Rakovica
۲
۵
Fk Borac Ostruznica
Finished
۱۱:۳۰
Fk Umka
۳
۳
Fk Seceranac Sa Ade
Finished
۱۵:۳۰
Sk Nova Dedinka
۸
۰
TJ Slovan Vinicne
Finished
۱۲:۳۰
Tek Sloga
-
-
Fk Prva Iskra Baric
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
Fk Jedinstvo Vladimirci
۱
۳
Fk Zvezda Konatice
Finished
۱۵:۱۵
FK Jedinstvo Stara Pazova
۳
۱
FK Sloboda Donji Tovarnik
Finished
۱۶:۰۰
Fk Sparta Zeleznik
۰
۲
Fk Velika Mostanica
Finished
۱۷:۳۰
FC Koper
۱
۰
NK Bravo
Finished
۱۷:۳۰
Fk Turbina Vreoci
۲
۰
Fk Strelac Mislodjin
Finished
۱۷:۳۰
IFK Norrkoping
-
-
IFK Varnamo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Russia
Rostov Region Championship
Inter Bataysk
۲
۱
Aksay
Finished
۱۲:۳۰
Costa Rica
Primera Division, Clausura
Deportivo Saprissa
۴
۲
AD Municipal Grecia
Finished
۰۵:۳۰
AD Santos De Guapiles
۲
۱
CS Cartagines
Finished
۰۳:۳۰
Brazil
Copa do Nordeste
AA Altos PI
۰
۱
AD Confianca SE
Finished
۰۱:۰۰
Peru
Primera Division, Apertura
Carlos Mannucci
۴
۴
Ayacucho FC
Finished
۰۲:۱۵
Sport Huancayo
۰
۲
Sporting Cristal
Finished
۰۴:۳۰
Deportivo Binacional
۱
۰
Universidad Cesar Vallejo
Finished
۰۰:۰۰
Union Comercio
-
-
Universitario De Deportes
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Spain
Segunda Division Femenina, Group VII
Cf Elche
۲
۲
Mislata Cf
Finished
۱۳:۳۰
Sweden
Svenska Cup, Group 2
IFK Norrkoping
۳
۱
IFK Varnamo
Finished
۱۹:۳۰
Assyriska Turabdin IK
۰
۴
AFC Eskilstuna
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Goiano, 1 Divisao
Goias EC GO
-
-
Goiania GO
inprogress
۲۳:۳۰
Thailand
U19 League
Kasembandit University
۳
۲
Port FC
Finished
۱۲:۳۰
North Bangkok College
۲
۳
Bangkok University Deffo
Finished
۰۹:۳۰
Army United
۱
۴
Assumption United
Finished
۰۹:۳۰
Btu United
-
-
Samut Prakan FC
بازی شروع نشده است
۰۹:۳۰
Turkey
1. Lig
Adanaspor
۱
۱
Istanbulspor AS
Finished
۱۹:۳۰
Afjet Afyonspor
۳
۲
Giresunspor
Finished
۱۹:۳۰
Osmanlispor FK
۳
۰
Kardemir Karabukspor
Finished
۱۶:۳۰
Altinordu FK
۱
۰
Gazisehir Gaziantep FK
Finished
۱۶:۳۰
Australia
U20 Queensland National Premier League
Brisbane Olympic FC
۴
۰
Western Pride
Finished
۰۹:۳۰
Gold Coast Knights
۳
۲
SWQ Thunder
Finished
۰۷:۳۰
Colombia
Primera B, Apertura
Universitario De Popayan
۲
۱
Valledupar FC
Finished
۲۰:۰۰
Llaneros FC
-
-
CS Deportivo Pereira
inprogress
۲۳:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo IV
Cadiz Cf
۱
۱
Calavera CF
Finished
۱۴:۰۰
England
Championship
Blackburn Rovers
۰
۱
Middlesbrough FC
Finished
۱۶:۳۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 3
Turgutluspor
۳
۲
Corum Belediyespor
Finished
۱۴:۰۰
24erzincanspor
-
-
Kocaelispor
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Payasspor
-
-
Diyarbekirspor AS
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Fatsa Belediyespor
-
-
Ankara Adliyespor
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Bucaspor
۰
۰
Bagcilar Spor Kulubu
Finished
۱۴:۰۰
Golcukspor
۰
۲
Karacabey Birlik Spor A.s
Finished
۱۴:۰۰
Serik Belediyespor
۱
۱
Cizrespor
Finished
۱۴:۰۰
Halide Edip Adivarspor
۱
۰
Bayburt Grup Ozel Idare Genclik VE Spor
Finished
۱۴:۰۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group D
Sporting Clube Ideal
-
-
Real Sporte
Finished
۱۹:۳۰
Casa Pia Atletico
۰
۲
Praiense
Finished
۱۴:۳۰
Czech Republic
U21, Bohemia Group
FK Teplice
۰
۱
FK Baumit Jablonec
Finished
۱۳:۳۰
Greece
Football League
Apollon Larissa FC
۳
۲
Aiginiakos FC
Finished
۱۶:۳۰
Volos Nps
۲
۱
Doxa Dramas
Finished
۱۶:۳۰
Sparti
۲
۳
Panachaiki 1891 FC
Finished
۱۶:۳۰
Trikala 1963
۰
۱
Apollon Pontou
Finished
۱۶:۳۰
Iraklis 1908 FC
۱
۱
AOK Kerkyra
Finished
۱۶:۳۰
Aittitos Spaton
۱
۱
Irodotos
Finished
۱۶:۳۰
AO Platanias
۲
۰
AE Karaiskakis
Finished
۱۶:۳۰
Germany
3. Liga
FC Wurzburger Kickers
۰
۲
FC Hansa Rostock
Finished
۱۵:۳۰
FSV Zwickau
۲
۰
FC Carl Zeiss Jena
Finished
۱۶:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Northeast
Berliner AK 07
۱
۰
BFC Dynamo
Finished
۱۶:۰۰
FSV Budissa Bautzen
۲
۲
SV Babelsberg 03
Finished
۱۶:۰۰
1. FC Lokomotive Leipzig
۵
۰
FSV Union Furstenwalde
Finished
۱۶:۰۰
VfB Germania Halberstadt
۱
۱
VfB Auerbach 1906
Finished
۱۶:۰۰
France
Ligue 2
FC Sochaux-Montbeliard
۰
۱
RC Lens
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Gaucho
Novo Hamburgo RS
۱
۰
SAO Jose RS
Finished
۰۱:۳۰
Brasil De Pelotas RS
-
-
Gremio FB Porto Alegrense
inprogress
۲۳:۳۰
Esporte Clube Sao Luiz
۱
۰
Esporte Clube Avenida RS
Finished
۰۰:۳۰
Ireland
Leinster Senior League, Senior Division
Killester United
۱
۰
St Mochtas FC
Finished
۱۴:۳۰
Crumlin United FC
۴
۰
Newbridge Town FC
Finished
۱۵:۳۰
Turkey Amateur
2. Lig, Beyaz Grup
Sancaktepe Belediye Spor
۰
۲
AS Sariyer
Finished
۱۴:۰۰
Gumushanespor
۱
۱
Hacettepe SK
Finished
۱۳:۳۰
Inegolspor
۲
۱
Bayrampasaspor
Finished
۱۴:۰۰
Sweden
Svenska Cup, Group 8
Nyköpings Bis
۰
۲
IFK Goteborg
Finished
۱۷:۳۰
Turkey Amateur
2. Lig, Kirmizi Grup
Etimesgut Belediyespor
۲
۱
Pendikspor
Finished
۱۴:۰۰
Sivas Belediye Spor
۱
۰
Fatih Karagumruk SK
Finished
۱۳:۳۰
Zonguldak Komurspor
۱
۰
Konya Anadolu Selcukspor
Finished
۱۴:۰۰
Kirklarelispor
۰
۰
Sanliurfaspor
Finished
۱۴:۰۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo I
Ural Cf
۳
۲
Real Oviedo
Finished
۱۴:۴۵
India
Indian Super League
Delhi Dynamos FC
۳
۲
Bengaluru FC
Finished
۱۷:۳۰
Cyprus
Cup, Women
Lefkothea Latsion
۶
۱
Amok Chrysomilia
Finished
۱۲:۳۰
Australia
Western Australia Night Series State League
Subiaco AFC
۴
۲
Dianella White Eagles SC
Finished
۱۲:۳۰
Switzerland
Challenge League
FC Aarau
۱
۰
FC Chiasso
Finished
۱۷:۳۰
Argentina
Primera B
Club Atletico Atlanta
-
-
Club Atletico Acassuso
inprogress
۲۳:۳۰
Comunicaciones Bsas
-
-
Estudiantes De Buenos Aires
inprogress
۲۳:۳۰
Club Atletico Colegiales
-
-
Club Atletico Barracas Central
inprogress
۲۳:۳۵
CSD Tristan Suarez
-
-
CSD Flandria
inprogress
۲۳:۳۰
Italy
Serie D, Girone A
Milano City Fc
۱
۰
ASD Borgaro 1965
Finished
۱۷:۰۰
GS Arconatese 1926
۲
۲
Calcio Chieri 1955
Finished
۱۷:۰۰
Argentina
Campeonato De Reserva De Primera Division
Boca Jrs
۲
۲
Lanus Res.
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Cearense, Serie A, Second stage
FC Atletico Cearense CE
-
-
Fortaleza EC CE
inprogress
۲۳:۳۰
Belgium
First Division B, Second stage
Lommel United
۰
۲
Kfco Beerschot Wilrijk
Finished
۱۸:۳۰
Argentina
Primera D Metropolitana
Real Pilar
-
-
Centro Espanol
inprogress
۲۳:۳۰
Italy
Serie C, Girone A
Robur Siena
۳
۲
Juventus U23
Finished
۱۷:۰۰
Piacenza Calcio 1919
۱
۰
Aurora Pro Patria 1919
Finished
۲۱:۰۰
AS Lucchese Libertas 1905
۱
۱
Virtus Entella
Finished
۲۱:۰۰
Albissola 2010
۱
۲
SS Arezzo
Finished
۱۷:۰۰
US Alessandria Calcio 1912
۰
۱
Arzachena Costa Smeralda Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Olbia Calcio 1905
۳
۱
Carrarese Calcio 1908
Finished
۱۷:۰۰
AC Pisa 1909
۲
۰
AC Gozzano
Finished
۱۷:۰۰
Novara Calcio
۱
۱
US Pistoiese 1921
Finished
۱۷:۰۰
US Citta DI Pontedera
۰
۲
FC Pro Vercelli 1892
Finished
۱۷:۰۰
Nicaragua
U20 Liga Primera Juvenil
Walter Ferretti
۱
۵
Diriangen
Finished
۰۲:۰۰
Brazil
Pernambucano, Serie A1, First stage
Santa Cruz PE
-
-
Sport Recife PE
inprogress
۲۳:۳۰
El Salvador
Segunda Division
Ilopaneco
۲
۱
Csd Vendaval
Finished
۰۰:۳۰
Brazil
Paulista, Serie A2
Associacao Portuguesa De Desportos SP
-
-
AA Internacional SP
inprogress
۲۲:۳۰
Argentina
Primera C
Sportivo Barracas Bolivar
-
-
CS Dock Sud
inprogress
۲۳:۳۰
Brazil
Carioca, Serie A, Relegation round
America RJ
-
-
Nova Iguacu RJ
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Greece
3rd League, Group 2
Agrotikos Asteras FC
۲
۲
Aris Palaiochoriou
Finished
۱۶:۳۰
Serbia
Superliga
FK Dinamo Vranje
۱
۰
FK Spartak Subotica
Finished
۱۶:۳۰
FK Rad
۲
۲
FK Zemun
Finished
۱۶:۳۰
Greece
3rd League, Group 5
Panathlitikos Omililos Atsaleniou
۳
۰
Ethnikos Piraeus
Finished
۱۶:۳۰
Atromitos Peiraia
۱
۳
Episkopi FC
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Gaucho, Serie A2 (Divisao de Acesso)
Esportivo RS
-
-
Ypiranga Futebol Clube RS
inprogress
۲۳:۳۰
Tunisia
Ligue 1
JS Kairouanaise
۰
۲
Etoile Sportive Sahel
Finished
۱۶:۳۰
Morocco
Botola
RCA Raja Casablanca Athletic
۳
۳
CA Youssoufia Berrechid
Finished
۱۷:۳۰
FUS Rabat
۰
۱
Wydad Athletic Club Casablanca
Finished
۱۷:۳۰
DHJ Difaa Hassani Jdidi
۱
۱
RSB Berkane
Finished
۱۹:۳۰
International Youth
U19 Friendly Games
Scotland
۲
۰
Azerbaijan
Finished
۱۸:۳۰
Uganda
Cup
Airtel Kitara
۰
۱
Kyetume FC
Finished
۱۶:۳۰
Hungary
NB II
Kazincbarcikai SC
۰
۵
Vac FC
Finished
۱۶:۳۰
Vasas FC
۰
۴
ETO FC Gyor
Finished
۱۶:۳۰
BFC Siofok
۱
۲
Aqvital FC Csakvar
Finished
۱۶:۳۰
Denmark
Cup, Women
Sundby BK
۰
۵
Dbk Fortuna Hjoerring
Finished
۱۶:۰۰
Malaysia
Super League
Selangor FA
۰
۴
Pkns FC
Finished
۱۶:۳۰
Tanzania
Premier League
Lipuli FC
۲
۲
Singida United
Finished
۱۶:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga West
FC Victoria Cologne
۰
۰
ROT Weiss Oberhausen
Finished
۱۶:۳۰
TSV Alemannia Aachen
۴
۰
Dusseldorfer Tsv Fortuna 1895 II
Finished
۱۷:۳۰
Malta
Premier League, Main round
Pieta Hotspurs FC
۰
۳
Balzan FC
Finished
۱۶:۳۰
Gzira United
۱
۱
Birkirkara FC
Finished
۱۸:۳۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 2
Osmaniyespor
-
-
Adiyaman 1954 SK
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Ofspor
-
-
Yeni Orduspor Kulubu
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Pazarspor
۲
۱
Catalcaspor
Finished
۱۳:۳۰
Kirsehir Belediye Spor
-
-
Van Buyuksehir Belediyespor
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Alibeykoy
۰
۱
Kemerspor 2003
Finished
۱۴:۰۰
Kasimpasa Erokspor
۳
۱
Karsiyaka
Finished
۱۴:۰۰
Yeni Altindag Belediyespor
۰
۰
Elaziz Belediyespor
Finished
۱۴:۰۰
Kizilcabolukspor
-
-
Sultanbeyli Belediyespor
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 1
Karbel Karakopru Belediyespor
-
-
Korfez SK
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Erbaaspor
-
-
Batman Petrolspor
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Ergene Velimese Spor
-
-
Yomraspor
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Gebzespor
۰
۱
Buyukcekmece Tepecikspor
Finished
۱۴:۰۰
Silivrispor
۱
۱
Erzin Belediyespor
Finished
۱۴:۰۰
Nevsehir Belediye Spor
-
-
Nazilli Belediyespor
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Germany Amateur
Bundesliga, Women
Borussia Monchengladbach
-
-
SC Sand
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
1. Ffc Frankfurt
۳
۳
1. Ffc Turbine Potsdam 71
Finished
۱۵:۳۰
SGS Essen-Schonebeck 19/68
۲
۲
TSG 1899 Hoffenheim
Finished
۱۶:۳۰
Werder Bremen
۵
۰
MSV 02 Duisburg
Finished
۱۶:۳۰
SC Freiburg
-
-
Bayer 04 Leverkusen
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
FC Bayern Munich
۴
۲
VfL Wolfsburg
Finished
۱۷:۳۰
India
I-League
Real Kashmir
-
-
Minerva FC
بازی شروع نشده است
۱۲:۰۰
Quess East Bengal FC
۱
۱
Churchill Brothers SC
Finished
۱۵:۰۰
Chile
Primera B
Deportes Magallanes
۰
۰
San Luis De Quillota
Finished
۰۰:۳۰
Santiago Morning
۳
۲
Melipilla
Finished
۰۰:۳۰
Deportes Puerto Montt
۲
۲
Nublense
Finished
۰۰:۳۰
CD Cobreloa Calama
۲
۲
Club De Deportes Temuco Sadp
Finished
۰۳:۳۰
Santiago Wanderers
۰
۰
CSD Rangers
Finished
۱۸:۳۰
Brazil
Carioca, Serie A, Taca Guanabara, Playoffs
Vasco DA Gama RJ
-
-
Fluminense FC RJ
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید